Kuchnia Junona Line 180 - elastyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni

Dotychczasowe wyposażenie kuchni przestało spełniać swoją funkcję? A może po prostu w Twoim domu przyszedł czas na zmiany? Niezależnie od tego, czy urządzasz kuchnię w nowym mieszkaniu, czy organizujesz remont starej kuchni, będziesz potrzebować ergonomicznej zabudowy, która dopasuje się do Twojego planu. Kolekcja Junona Line to system, który daje Ci możliwość zestawienia brył w dowolnych konfiguracjach. Do wyboru masz również gotowe zestawy o różnych wymiarach.

Z zestawem Junona Line 180 zorganizujesz miejsce do przechowywania niezbędnych narzędzi kuchennych, talerzy, kubków, garnków, blenderów oraz niektórych artykułów spożywczych takich jak kawa, herbata czy przyprawy. W szafce zaprojektowanej pod zlewozmywak znajdziesz przestrzeń na kosze do segregacji odpadów, a pod niedużą szafką górną bez problemu zamontujesz okap. W zestawie o szerokości 180 cm przewidziane jest również miejsce na wolnostojącą kuchenkę. Jeśli dysponujesz większą kuchnią, możesz rozbudować komplet, dokupując szafki i dostawiając je zgodnie z zapotrzebowaniem.

Zestaw Junona Line, dzięki uniwersalnej kolorystyce i minimalistycznemu wykończeniu, dopasuje się do każdej kuchennej aranżacji. Białe korpusy zestawiono z frontami dąb delano ciemny. Całość uzupełniona jest o blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2D/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Znajduje się tutaj okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.

Wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 92.1 kg
Do pobrania