Zestaw Junona Line 230 grafit – gotowe wyposażenie kuchni

Kuchnia jest miejscem, do którego kierujemy swoje pierwsze kroi gdy dopada nas głód. Często jest miejscem spotkań ze znajomymi, gdzie raczycie się trunkami, dokańczacie gotowanie i przechodzicie do salonu. To miejsce codziennych eksperymentów kulinarnych, dlatego warto by była praktyczna. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw Junona Line 230.

Zestaw mebli kuchennych Junona Line 230 tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Sztućce możesz przechowywać w kompaktowej szufladzie, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) swoje miejsce znajdą w szafkach górnych, a garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. W zestawie są wydzielone 2 blaty robocze – sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze białym, zlewozmywak  i baterię.

Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w słabo oświetlonych pomieszczeniach jako dodatkowe źródło światła.

Zwróciłeś uwagę na nowoczesną kolorystykę? Fronty szafek dolnych w kolorze szary wolfram ozdobiono białą listwą w połysku oraz z szafkami górnymi w białej kolorystyce.  Blat w kolorze beton dopełnia całość.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 230 cm idealnie wpisze się w niewielką kuchnię, lub w przestronne wnętrze, po odpowiedniej rozbudowie o

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 50 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line ze sprzętem  AGD to doskonała zabudowa niewielkiej kuchni lub baza wyjściowa dla stworzenia własnej kompozycji. Do zestawu możesz dopasować pojedyncze szafki z oferty brw.pl, i stworzyć zabudowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.6 kg
Do pobrania