Zestaw Junona Line 230 biały- praktyczna i funkcjonalna

Kuchnia jest miejscem, do którego kierujemy swoje pierwsze kroi gdy dopada nas głód. Często jest miejscem spotkań ze znajomymi, gdzie raczycie się trunkami, dokańczacie gotowanie i przechodzicie do salonu. To miejsce codziennych eksperymentów kulinarnych, dlatego warto by była praktyczna. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw Junona Line 230.

Zestaw mebli kuchennych Junona Line 230 tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Sztućce możesz przechowywać w kompaktowej szufladzie, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) swoje miejsce znajdą w szafkach górnych, a garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. W zestawie są wydzielone 2 blaty robocze - sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze białym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.6 kg
Do pobrania