Kuchnia Junona Line 230 - pojemny zestaw do zabudowy kuchni

Przeraża Cię urządzanie lub remont kuchni? Dzięki gotowym zestawom kuchennym stojące przed Tobą zadanie będzie o wiele łatwiejsze. Kolekcja Junona Line to doskonała propozycja dla nowoczesnych kuchni, w których aktualne trendy łączą się z ponadczasowymi rozwiązaniami. W ofercie znajdziesz pojedyncze szafki dostosowane do tworzenia dowolnych kompozycji oraz komplety, z którymi stworzysz ergonomiczną zabudowę kuchni.

Zestaw Junona Line 230 oferuje Ci możliwość przechowywania przedmiotów, z których korzystasz na co dzień w kuchni. Twój kuchenny niezbędnik to nie tylko talerze, miski i szklanki, ale również akcesoria i sprzęty takie jak wyciskarka do cytrusów, deski do krojenia, zestawy noży czy ulubiony blender. Przekonaj się, że w pojemnych szafkach znajdziesz miejsce na każdą z tych rzeczy. W szeregu górnym umieścisz też artykuły spożywcze, a w dolnym zorganizujesz kącik na środki czystości i kosze na śmieci. Dolne szafki to również odpowiedni schowek na garnki i patelnie.

Zabudowa kuchenna o szerokości 230 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wolnostojącą kuchenkę, montaż okapu i dwukomorowego zlewu. Twoje potrzeby są większe niż możliwości prezentowanego zestawu? Dzięki dodatkowym modułom z łatwością dostosujesz go do swoich oczekiwań. 

Uwagę przykuwa niebanalna kolorystyka zestawu, która ożywia i rozjaśnia wnętrze. Górne fronty w kolorze biały połysk uzupełnia kolor dąb delano jasny pokrywający fronty dolne, a wyrazisty rysunek usłojenia tworzy ciekawy kontrast z gładką białą powierzchnią. Subtelny efekt przełamuje blat w kolorze łupek mataliczny czarnozłoty. Powierzchnię frontów przecinają proste grafitowe uchwyty.  

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorzeczarnym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób.

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.85 kg
Do pobrania