Zestaw Junona Line 240 wenge-dąb sonoma - stylowa aranżacja w zasięgu ręki

Spędzasz w kuchni wiele czasu przyrządzając swoje ulubione potrawy lub dbając o podniebienia swoich bliskich? Stwórz optymalną zabudowę, w której codzienne gotowanie będzie przyjemnością. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw mebli kuchennych Junona Line 240, który zachwyca nowoczesną linią, a zarazem ekonomiczną ceną.

Zestaw Junona Line 240 zachwyci Cię większą powierzchnią do wykorzystania. Kompozycja szafek tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Podręczna szuflada to idealne miejsce na sztućce, zaś szafki górne pozwolą przechowywać talerze i miseczki oraz eksponować szklanki i kieliszki. Garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. Do dyspozycji masz także 2 praktyczne blaty robocze - sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Komplet mebli kuchennych z AGD to całościowa zabudowa kuchni. Do dyspozycji masz okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym,  zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 129.8 kg
Do pobrania