Kuchnia Junona Line 240 - zyskaj maksimum komfortu

Lubisz praktyczne projekty, które mimo upływu lat, wciąż prezentują się świetnie? Zwróć uwagę na kolekcję Junona Line - jej oszczędna forma i klasyczna kolorystyka z pewnością przypadną Ci do gustu. W ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy kuchenne, jak i pojedyncze bryły, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać. Przekonaj się, ile możliwości zyskujesz dzięki nowoczesnym systemom kuchni modułowych.

Zestaw Junona Line 240 to największy ze wszystkich dostępnych kompletów z tej kolekcji. Jego zaletami są wygodna strefa przechowywania, praktyczne półki znajdujące się w każdej szafce, lekko domykające się fronty oraz możliwość rozbudowy o dodatkowe elementy. Duża pojemność szafek sprawia, że raz na zawsze zrobisz porządek w zapasach żywności, zyskując łatwy dostęp do wszystkiego, co niezbędne w kuchennym wyposażeniu. Swoje miejsce znajdą również naczynia, garnki, sztućce, akcesoria, kosz na śmieci i chemia gospodarcza.

Kompletem kuchenny Junona Line o szerokości 240 cm możesz wyposażyć w dwukomorowy zlew, wolnostojącą kuchenkę oraz okap. Dysponujesz kuchnią o większej powierzchni? Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozbudować zestaw o dodatkowe moduły, które przydadzą się, jeśli chcesz zorganizować spiżarkę lub dodatkowe miejsce na naczynia.

Zabudowa kuchenna w barwach bieli i drewna to doskonały pomysł szczególnie w małych pomieszczeniach. Prezentowany zestaw to połączenie frontów górnych w kolorze biały połysk oraz frontów dolnych o wybarwieniu dąb delano jasny. Dzięki tak skontrastowanym powierzchniom na pierwszy plan wysuwa się precyzyjny rysunek usłojenia będący ponadczasową ozdobą. Blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz grafitowe uchwyty to niezbędne dodatki zaprojektowane w minimalistycznym stylu.

Cokoły i pozostałe elementy, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Komplet mebli kuchennych z AGD to całościowa zabudowa kuchni. Do dyspozycji masz okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym,  zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Urządzając kuchnię, postaw na funkcjonalne rozwiązania, które dopasują się do Twoich potrzeb. Odkryj możliwości kuchni modułowych Junona Line i wybierz system dla siebie. 

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 130.05 kg
Do pobrania