Semi Line 260 – kuchnia na każdy wymiar

Urządzając kuchnię należy kierować się jej ergonomią i maksymalnym wykorzystaniem dostępnego metrażu. Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line zyskujesz także niebanalny styl. Jeżeli przytłacza Cię ilość brył dostępnych w linii i szukasz sporej dawki ułatwienia zadania, to komplet 260 Semi Line sprawdzi się doskonale!

Kupując gotowy zestaw 3 mebli kuchennych zyskujesz sprawdzony układ szafek górnych i dolnych, które umożliwią Ci organizację wszystkich rzeczy: od szklanek, pucharków na lody, przypraw oraz talerzy, misek, sprzętów AGD. Tym, co wyróżnia ten komplet jest szafka pod zabudowę piekarnika i pojemna szafka z ociekarką, która ułatwi przechowywanie świeżo pozmywanych naczyń.

Komplet o szerokości 260 cm stanowi świetną zabudowę niewielkiej kuchni lub część zabudowy większego metrażu – pasuje więc do wszystkich wnętrz.

Połączenie korpusu w kolorze dąb Reveal i frontów w kolorze grafit tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

Tym co ułatwia korzystanie z mebla i nadaje mu charakteru są uchwyty typu gałka. Te niepozorne, lecz praktyczne akcenty idealnie współgrają z frontami typu ramiak.

Zestaw mebli kuchennych Semi Line możesz rozbudować o pojedyncze bryły, dostępne w kolekcji.

W skład kompletu wchodzą praktyczne szafki: GC-80/72-L/P, G-40/72-P, G-80/72-L/P, DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P , DP-60/82-K, , D1S-80/82-LP..

 

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 191.51 kg
Do pobrania