Semi Line 260 – maksimum funkcjonalności

Urządzanie kuchni to nie lada wyzwanie! Już od początku stoisz przed licznymi wyborami: styl nowoczesny, klasyczny, loftowy? Sprzęty AGD w pełnej zabudowie, jakie funkcjonalności dobrać? Z kolekcją mebli kuchennych Semi Line urządzisz ergonomiczne i stylowe wnętrze. Szukasz gotowych rozwiązań? Komplet 260 Semi Line sprawdzi się doskonale!

Co zyskujesz kupując zestaw 4 mebli kuchennych?  Idealny układ szafek górnych i dolnych, w których możesz zorganizować m.in. szklanki, kieliszki, salaterki, przyprawy oraz talerze, miski i sprzęt AGD (szafka pod zabudowę piekarnika). Nie sposób pominąć szafki z ociekarką, która wyróżnia ten komplet od innych. Szafka z frontami typu witryna sprawdzi się idealnie jako schowek na pozmywane naczynia.

Komplet o szerokości 260 cm będzie odpowiednim wyposażeniem do mieszkań w bloku lub bardziej rozbudowanych pomieszczeń w domach jednorodzinnych.

Połączenie kolorystyczne korpusu dąb Reveal i frontów w kolorze grafit tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Równie zachwycający jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

Ozdobą frontów typu ramiak są niewielkie punktowe uchwyty gałki, które tworzą z ciemnymi frontami idealny duet.

Zestaw mebli kuchennych Semi Line możesz rozbudować o pojedyncze bryły, dostępne w kolekcji.

Komplet tworzą starannie dobrane szafki: G-80/72-L/P,GO- 60/36-O, G-40/72-P, GC-80/72-L/P, D1S-80/82-LP. D1S-40/82-P ,DK-80/82-L/P,

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 166.76 kg
Do pobrania