Aranżacja nowoczesnej kuchni

- Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to propozycja do nowoczesnych kuchni. Dzięki gotowym zestawom urządzisz zarówno ciasną, niewielką kuchnię w bloku, ale także przestronną dzięki możliwości rozbudowy zestawu.

- Zaletą kompletu jest duża pojemność do przechowywania niezbędnych kuchennych akcesoriów. Zestaw składa się z górnych i dolnych szafek. Górne witryny zaopatrzyliśmy w praktyczną ociekarkę do naczyń. Dolne szafki wyposażono w 3 szuflady, które sprawdzą się jako miejsce na sztućce i inne drobiazgi. 2 dolne szafki mają miejsce na zabudowę piekarnika i zlewozmywaka.

- Zestaw ma szerokość 260 cm, która może stanowić całkowitą zabudowę małej kuchni bądź części większej kompozycji.

- Szafki i szuflady wyposażone są w nowoczesne grafitowe uchwyty i regulowane ślizgacze, ułatwiające korzystanie z ich zawartości. W szafkach okapowych zastosowano podnośniki gazowe.

- Organizację artykułów gospodarstwa domowego ułatwią wkłady do szuflad, kosze na śmieci i energooszczędne oświetlenie LED, które dostępne są w opcji.

- Połączenie korpusu w kolorze dąb Reveal i frontów w kolorze czarny wulkaniczny  tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

- W skład zestawu wchodzą szafki: GC-80/72-L/P, G-40/72-PV, G-80/72-LV/PV, DKB-80/82-L/P, DP-60/82-K, D1S-40/82- P, D1S-80/82-LP

- Stwórz funkcjonalną kuchnię z zestawem Semi Line i wykorzystaj pełnię jej możliwości dokupując inne moduły z kolekcji.