Semi Line - kuchnia na miarę… Twoich potrzeb

Zastanawiasz się jak urządzić niewielką kuchnię? Zaufaj ekspertom i postaw na gotowe zestawy, które możesz dowolnie rozbudować dopasowując do swoich potrzeb. Nowoczesne meble kuchenne Semi Line to nie tylko funkcjonalne zestawy ale przede wszystkim mnogość różnorodnych brył, dzięki którym talerze, szklanki i kosz na śmieci znajdą swoje miejsce. Zaprowadź porządek w swoim kuchennym królestwie.

 

Stylowa kuchnia z szafką okapową

 

- Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to propozycja do nowoczesnych kuchni. Dzięki gotowym zestawom urządzisz zarówno ciasną, niewielką kuchnię w bloku, ale także przestronną dzięki możliwości rozbudowy zestawu.

- Zaletą kompletu jest duża pojemność do przechowywania niezbędnych kuchennych akcesoriów. Zestaw składa się z górnych i dolnych szafek. Górne witryny zaopatrzyliśmy w praktyczną ociekarkę do naczyń. Dolne szafki wyposażono w 2 szuflady, które sprawdzą się jako miejsce na sztućce i inne drobiazgi. Nad piekarnikiem została umieszczona praktyczna szafka okapowa.

- Zestaw ma szerokość 260 cm, która może stanowić całkowitą zabudowę małej kuchni bądź części większej kompozycji.

- Szafki i szuflady wyposażone są w nowoczesne grafitowe uchwyty i regulowane ślizgacze, ułatwiające korzystanie z ich zawartości. W szafkach okapowych zastosowano podnośniki gazowe.

- Organizację artykułów gospodarstwa domowego ułatwią wkłady do szuflad, kosze na śmieci i energooszczędne oświetlenie LED, które dostępne są w opcji.

- Połączenie korpusu w kolorze dąb Reveal i frontów w kolorze czarny wulkaniczny  tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

- W skład zestawu wchodzą szafki: G-80/72-LV/PV, GO-60/36-O, G-40/72-PV, GC-80/72-L/P, DKB-80/82-L/PD1S-40/82-P, D1S-80/82-LP

- Stwórz funkcjonalną kuchnię z zestawem Semi Line i wykorzystaj pełnię jej możliwości dokupując inne moduły z kolekcji.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 167.16 kg
Do pobrania