W skład zestawu obiadowego Blue Azure wchodzi:

- 6 talerzy dużych

- 6 talerzy deserowych

- 6 talerzy gębokich


Komplet obiadowy Blue Azure (18 elementów) – stylowy zestaw dla całej rodziny

Domowe, rodzinne spotkania i uroczystości zwykle skupiają się wokół bogato zastawionego stołu. Smakowite potrawy prezentują się jeszcze lepiej, jeśli podasz je na ciekawych naczyniach. Zależy Ci na prostym, delikatnym motywie i sprawdzonej jakości? Komplet obiadowy Blue Azure idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Zestaw talerzy jest elegancki i sprawdzi się na rodzinnych spotkaniach o nieoficjalnym charakterze. Subtelne, niebieskie zdobienie na brzegach załamuje jednolitą biel, dzięki czemu komplet ciekawie skomponuje się z wieloma dekoracjami. Połóż go na białym obrusie i podstaw ciemną matę stołową, a uzyskasz stylowy kontrast. Jeśli zaś ułożysz na talerzach błękitne lub różowe serwetki, dodasz swojej kuchni radosnego, wiosennego akcentu.

Komplet obiadowy Blue Azure posłuży Ci latami. Wszystko dzięki porcelanie New Bone China odpornej na stłuczenia i wyszczerbienia. Naczynia są solidne, ale lekkie, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania. To szczególnie ważne przy większych spotkaniach, gdy jednocześnie podajesz wiele dań. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu. Producent zaleca mycie ręczne.

Blue Azure - wymiary
Waga 9.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana New Bone China