Zestaw obiadowy Silver zawiera:

- 6 dużych talerzy o średnicy 27 cm

- 6 małych o średnicy 21 cm

- 6 głębokich o średnicy 22 cm


Komplet obiadowy (18 elementów) silver - talerze na każdą okazję

Na ładnych talerzach nawet najzwyklejszy posiłek prezentuje się pięknie. Niektórzy twierdzą nawet, że lepiej smakuje. Komplet obiadowy silver to elegancka zastawa, która może gościć na wigilijnej wieczerzy, kolacji dla dwojga, a nawet codziennym obiedzie.

Delikatny wzór okalający rand każdego naczynia jest subtelną ozdobą, która sprawia, że komplet silver jest wyjątkowy i szykowny. Biel porcelany pięknie prezentuje się zarówno na tle jasnych obrusów, jak i ciemniejszych, na których stanowi wyróżniający się element. W zależności od kolorów dodatków, z jakimi połączysz zastawę, możesz w efekcie otrzymać elegancką aranżację, codzienne, obiadowe nakrycie stołu bądź blat przygotowany na spotkanie z przyjaciółmi.

Komplet obiadowy Silver został wykonany z najwyższej jakości porcelany New Bon. W jego skład wchodzi 18 talerzy: 6 małych o średnicy 21 cm, 6 dużych o średnicy 27 cm oraz 6 głębokich o średnicy 22 cm.

Produkt nie nadaje się do zmywarki, zalecane jest czyszczenie ręczne. Nie można ich używać w mikrofalówce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Silver - wymiary
Waga 8.7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana New Bone China