Komplet pościeli Richmond – sypialnia z efektem „marmur”

Aktorka Keira Knightley i gitarzysta grupy Queen – Brian May, to znani i lubiani przedstawiciele Richmond, gminy Londynu. Miejsce to wyróżniają mosty, stylowe zabudowania, parki, muzea, teatry, pola golfowe i angielska architektura. Nawiązaniem do niej jest pościel Richmond będąca wariacją na temat modnego marmurku.

Pościel z bawełny satynowej ma delikatny połysk, a przy tym jest delikatna w dotyku i w pełni naturalna, co zapewnia komfortowy sen nawet w najbardziej upalne noce. Zachowuje swoje właściwości hydroskopijne więc pochłania wilgoć uwalnianą w trakcie nocy. Wygodną zmianę poszewek zapewnia wszyty zamek – już nie musisz rozpinać każdego guzika, wystarczy jedno pociągnięcie zamka. Pościel jest też łatwa w czyszczeniu. Wystarczy, że wrzucisz ją do pralki i nastawisz na 40*C.

Komplet pościeli w marmurek jest dostępny w 2 rozmiarach: 160x200 cm + 2 poduszki 70x80 cm (tutaj) oraz 220x200 cm z 2 poduszkami 70x80 cm. Który komplet sprawdzi się u Ciebie? Możesz też wykorzystać pościel jako pomysł na prezent dla nowożeńców czy rodziców.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.283 kg
Do pobrania