Konsola Ashton – stylowy mebel uzupełniający wyposażenie

Gustowna i stylowa konsola Ashton to mebel, który pasuje do salonu, sypialni, gabinetu, jadalni, wszędzie tam, gdzie można wypełnić przestrzeń. Konsola to mebel o barokowym rodowodzie, dawniej stawiano na niej figurki, ozdobne wazony i inne dekoracje. To samo możesz zrobić także dziś i postawić na konsoli zdjęcia w ozdobnych ramkach, wazon z kwiatową kompozycją albo ciekawą pamiątkę z podróży. Konsola sprawdzi się jako stolik pod lustrem w sypialni. W szufladkach można schować biżuterię, kosmetyki, a nawet dokumenty. Pasuje do stylu retro, vintage, klasycznego i kolonialnego.

Konsola Ashton zrobiona jest z drewna akacjowego. Mebel składa się z prostokątnego blatu i szufladek wspartych na wysokich nóżkach. Mamy tu trzy szuflady z mosiężnymi uchwytami. Fronty są intarsjowane, zewnętrzną powierzchnię szuflad zdobi wzór jodełki. Kolor konsoli to ciemny brąz. Jej wymiary wynoszą 140 × 35 × 80 cm.

Konsola Ashton będzie dobrze współgrać z lustrem w drewnianych, ciemnych ramach. Pasuje również do innych mebli Ashton. Do konsoli można dobrać również stylowe krzesło z obiciem w stylu retro.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 35 cm
Waga 31 kg
Do pobrania