Konsola Capella – stylowy mebel do salonu

Niewielka konsola Capella potrafi nadać charakteru całemu pomieszczeniu. Można postawić ją pod lustrem z metalowymi ramami, można wykorzystać jako stolik na pamiątki, zdjęcia i bibeloty. W szufladach schowasz wiele rzeczy: jak choćby dokumenty lub biżuterię. Jeżeli masz w pokoju puste miejsce pod ścianą i nie wiesz, jak je zagospodarować, konsola może okazać się dobrym rozwiązaniem. Pasuje do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju. Konsola Capella jest idealna do wystrojów w stylu retro, vintage, klasycznym i nowoczesnym.

Konsola Capella jest zrobiona z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Charakteryzuje się wysokimi, prostymi nogami z metalu, połączonymi na dole metalowym elementem. Blat jest prostokątny, a pod spodem znajdują się dwie praktyczne szuflady z dekorem z prążkowanego drewna i z frezowanymi uchwytami. Kolory konsoli to tundra Grey i czarny. Jej wymiary wynoszą: 140 × 35 × 80 cm.

Ten niewielki mebel pasuje do innych mebli z metalowymi elementami lub z tej samej serii. Dobrze komponuje się z surowym wystrojem w chłodnych kolorach i dodatkami takimi, jak lustro w metalowych ramach.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.