Konsola Sotto z doniczką z blatem Lastryko TERAZZO

Konsola Sotto z doniczką to mebel o minimalistycznym designie, który doskonale wpisze się w aranżacje w stylu loftowym i industrialnym. Jej pięknie wykonany blat z Lastryko zapewnia dużo miejsca na przechowywanie codziennych przedmiotów lub eksponowanie wyjątkowych dekoracji. Dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i funkcjonalność.


Więcej o naszych blatach!

Lastryko to nic innego jak szlifowany beton wysokiej jakości, z którego powierzchni “zdejmujemy” kilka mm materiału w celu odsłonięcia grubych frakcji kruszywa. Taki beton jest następnie polerowany w celu osiągnięcia równej i gładkiej powierzchni oraz eleganckiego połysku. Kruszywo dobieramy tak, żeby osiągnąć określoną estetykę gotowych elementów. Mamy kontrolę nad jego rodzajem, kolorem i wielkością. Dzięki temu możemy zaproponować bardzo wiele rozmaitych kolorów i tekstur.

Lastryko to materiał naturalny, w skład którego nie wchodzą żadne syntetyczne produkty. Cement, naturalne kruszywo i woda (oraz trochę doświadczenia i ciężkiej pracy) - tyle potrzeba żeby stworzyć eleganckie elementy wykończenia wnętrz.

Blaty są materiałem pochodzenia naturalnego, dlatego produkt może nieznacznie różnić się kolorem, kształtem czy ułożeniem słoi lub sęków od przedstawionego na zdjęciu.

Klient nasz Pan :)

Jeśli interesuje Państwa produkt w innej konfiguracji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w celu przygotowania wyceny z projektem. Za dodatkową opłatą mają Państwo możliwość pokrycia farby, lakierem. Po więcej informacji zapraszamy do działu obsługi klienta.