Konsolka Escada C – zachwyca od pierwszej chwili

Królowa aranżacji salonie i przedpokoju, przebojem wdarła się na listy must-have każdej Pani Domu. Konsolka Escada C, bo o niej mowa, zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem, a przy tym praktycznym zastosowaniem we wnętrzu nowoczesnym i glamour.

Możesz na niej postawić rodzinne zdjęcia, dekoracyjny wazon ze świeżymi kwiatami lub świece, a nad nimi zawiesić lustro w prostej, lub równie ozdobnej, błyszczącej ramie. Taki sposób ekspozycji uczyni wnętrze modnym i estetycznym.

Konsola w stylu glamour będzie ozdobą Twojego domu. To za sprawą jej geometrycznej budowy. Stelaż z metalu pomalowano na kolor chrom, przez co wpadnie w oko każdej wielbicielce biżuteryjnego wykończenia. Solidną bazę tworzą przecinające się wstawki, które łączą wszystkie boki. Wykończeniem całości jest przezroczysty blat ze szkła hartowanego.

Konsolka Escada C to kompaktowy mebel o wymiarach 40x120x78. Tworzy jednak wystarczające miejsce do ekspozycji tego, co chcesz pokazać oraz miejsca na kluczyki, biżuterię czy to, co lubisz mieć pod ręką.

W naszej ofercie brw.pl znajdziesz również drugą wersję kolorystyczną, która łączy dymione szkło i złoty stelaż.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 78 cm
Waga 21 kg
Do pobrania