Konsolka Zegna-C – prosta i elegancka

Oszalałaś na punkcie tego modnego dodatku? Też chcesz poczuć się jak w nowojorskim wnętrzu? Jego królową stała się konsolka Zegna-C, która przyciąga spojrzenia błyszczącym wykończeniem i smukłą sylwetką. Meble wpisze się w aranżacje nowoczesne u glamour. Masz takie? Świetnie!

Zastanawiasz się jaką rolę spełnia? Dekoracyjną i.. praktyczną! To na niej bowiem możesz ustawić tacę ze świecami, lampion i wazon dekoracyjny. Najlepiej prezentuje się w towarzystwie lustra lub modnego obrazu i grafiki. Dopasuj do niech prostą lub błyszczącą ramę, która będzie współgrała z całością. Taki sposób ekspozycji uczyni wnętrze modnym i estetycznym.

Elegancka – taka jest konsola w stylu glamour. Tym, co przyciąga spojrzenia jest jej geometryczny stelaż, który wyróżnia ją na tle innych. Wykonany z metalu został pomalowany na kolor chrom, dzięki czemu dobrze wygląda zarówno w ciemnych, jak i jasnych wnętrzach. Wykończeniem całości jest blat ze szkła hartowanego w kolorze transparentnym.

Konsolkę Zegna-C wyróżniają niewielkie wymiary równe 40x120x78. To idealne miejsce na klucze, wazon z kwiatami, świece i biżuterię czyli to, co lubisz mieć pod ręką.

Konsolka, blat: szkło hartowane, stelaż: metal, kolor: chrom.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 78 cm
Waga 21 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble