Konsolka Vesace C - delikatna, stylowa i praktyczna

Konsolka Versace C sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym i glamour. To idealne uzupełnienie wystroju wnętrza. Ma niewielkie rozmiary i stylowy, oryginalny design. Możesz postawić ją w salonie, sypialni, przedpokoju, jadalni, gabinecie, a nawet eleganckim punkcie usługowym. Ciekawie wygląda w towarzystwie wiszącego nad nią lustra oraz samodzielnie. Można postawić na niej wazon z kompozycją kwiatów, zdjęcia w ramkach czy oryginalne pamiątki.

Konsolka wykonana jest ze szkła hartowanego transparentnego i stali nierdzewnej. Ma metalowy stelaż, który jest ozdobiony po bokach fantazyjnie ukształtowanymi elementami również z metalu. Nogi konsolki są połączone, a szklany blat ma kształt prostokąta. Kolory konsolki to transparentny i srebrny. Wymiary wynoszą: 78 × 40 × 80 cm.

Versace C pasuje do mebli na wysoki połysk oraz przeszklonych. Sprawdza się w przestronnych jak i niewielkich metrażowo wnętrzach. Dobrze komponuje się z dodatkami ze srebrnymi motywami. Idealna do jasnych pomieszczeń.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 78 cm
Waga 14 kg
Do pobrania