Konsolka Escada C – reprezentantka Twojego stylu

Poszukujesz mebla, który przyciąga spojrzenia, zachwyca i zdumiewa ilekroć na niego spojrzysz? Konsolka Escada C znajdzie swoje zastosowanie we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym i glamour. To właśnie w nich będzie mogła błyszczeć tak, jak na gwiazdę aranżacji przystało.

Świece, lampiony, białe kwiaty w przezroczystym wazonie i ulubione zdjęcia – to i wiele więcej możesz ustawić na jej blacie. Przestrzeń nad konsolką to doskonałe miejsce na lustro, modny obraz i grafikę. Dopasuj do niego prostą lub błyszczącą ramę, która będzie współgrała z całością. Taki sposób ekspozycji uczyni wnętrze modnym i estetycznym.

Konsola w stylu glamour wyróżnia się geometryczną budową. Metalowy stelaż pomalowano na kolor złoty, przez co wpadnie w oko każdej wielbicielce biżuteryjnego wykończenia. Za stabilność i wytrzymałość odpowiadają dodatkowe poprzeczki, które układają się w geometryczny wzór. Wykończeniem całości jest blat z przydymionego szkła hartowanego.

Konsolka Escada C to kompaktowy mebel o wymiarach 40x120x78, który możesz wykorzystać jako miejsce do ekspozycji tego, co chcesz pokazać oraz na kluczyki, biżuterię czy to, co lubisz mieć pod ręką.

 Na brw.pl znajdziesz również konsolkę w kolorze chrom, która świetnie wygląda w towarzystwie czarnych dodatków.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 78 cm
Waga 21 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble