Kontenerek Princeton  

Tworzysz przestrzeń dla swojego małego odkrywcy? Nowoczesna kolekcja Princeton pozwoli Ci stworzyć idealne miejsce do nauki i rozrywki.   

- Przy rozbudowie możliwości biurka sprawdzi się komoda na kółkach Princeton. Wyposażona w 2 otwarte półki jest podręcznym schowkiem. Głęboka szuflada to doskonałe miejsce na przechowywanie dużej ilości przyborów plastycznych lub zeszytów, które warto mieć pod ręką.             

- Połączenie kolorystyczne korpusu w kolorze biały połysk i elementów w wybarwieniu dąb polski to uniwersalna baza pokoju młodzieżowego.

- Metalowy uchwyt dostępny jest w 3 kolorach do wyboru: intensywna fuksja, soczysta zieleń i jasna szarość.

- Szufladę wyposażyliśmy w prowadnice z blokadą, dzięki czemu szuflada nigdy nie spadnie na nogi Twojego dziecka.

- Zestawiając kontenerek Princeton z pozostałą częścią kolekcji stworzysz swojemu dziecku przestrzeń, w której będzie się zdrowo rozwijało.

Princeton - wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 47,5 cm
Waga 12.55 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, płyta HDF lakierowana, folia, melamina/PCV

Front: płyta wiórowa, folia, obrzeże-PCV

Akcesoria: prowadnica kulkowa z częściowym wysuw., zawiasy - SLIDE-ON 90' Alfa FGV z hamulcem Alfa do zawiasu SLIDE-ON FGV, nóżki - ślizgacze k1, uchwyt metal, KOLOR do wyboru przez klienta (fuksja, zieleń lub szary)


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.

Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa
Ilość szuflad 1