Kontenerek Weston

Ile razy nie mogłeś rano trafić dłonią na budzik lub telefon? Postawiona na podłodze szklanka wody to nie najlepszy pomysł. Rano, w amoku łatwo o przypadkowe potrącenie szklanki lub wsunięcie telefonu pod łóżko. Dlatego warto zaopatrzyć się w praktyczną szafkę nocną lub tak zwany kontenerek  Weston.

Kontenerkiem z 2 szufladami to jeszcze więcej miejsca do przechowywania, np. leków, kosmetyków, biżuterii i innych drobiazgów, które warto mieć w zasięgu ręki. Najczęściej ustawiany w towarzystwie łóżka, równie dobrze sprawdzi się jako dopełnienie biurka. Wtedy możesz w nim schować przybory szkolne, plastyczne lub ważne dokumenty.  

Tym, co wyróżnia mebel to jego efektowny, loftowi styl. Wyrażają go pogrubiane boki i blaty oraz oryginalne, solidne uchwyty. Fronty w kolorze sosna old style oddają piękno surowego drewna. Ich oprawą jest korpus w ciemnym odcieniu matera.

Kontener o wymiarach 46 x 40 x 50,5 cm nie przytłoczy wnętrza, sprawdzi się obok łóżka, w niewielkiej wnęce lub pod blatem biurka.

Kontenerek  Weston to praktyczny i niewielki akcent we wnętrzu pokoju dziecka i nastolatka.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna old style/matera i dąb artisan/matera.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 50,5 cm
Waga 18.6 kg
Do pobrania