Kosz Motyle – uniwersalny organizer domowej przestrzeni

W dobrze zorganizowanym mieszkaniu wszystko powinno mieć swoje miejsce. A jeśli nie ma? Wtedy istotną rolę odegrają praktyczne pojemniki - wykorzystasz je do przechowywania rzeczy, które musisz mieć stale pod ręką. Proponujemy Ci więc kosz Motyle, który docenisz za optymalną pojemność i urzekający design.

Jeśli narzekasz na brak miejsca, duży tekstylny pojemnik sprawdzi się znakomicie. Upchniesz go w każdy kąt – do wnęki obok pralki, do szafy i garderoby, ciasnego odstępu pomiędzy meblami. W razie potrzeby z łatwością przeniesiesz pełny kosz, w czym pomogą Ci mocne uchwyty z ekoskóry. Worek możesz w każdej chwili zamknąć za pomocą ściągacza – w ten sposób zadbasz o dyskretne przechowywanie i nie dopuścisz do rozchodzenia zapachu (np. brudnej odzieży). Ozdobny kosz Motyle polubisz także za spokojną kolorystykę i skrzydlaty motyw.

Jeśli chcesz, by szary worek w motyle został bohaterem aranżacji, musisz postawić go w dobrze widocznym miejscu. Wypełnij go rzeczami, które możesz wyeksponować: zrolowanymi projektami, zabawkami dziecka, pastelowymi kocami lub ręcznikami. Możesz go wykorzystać także jako kosz na pranie – ze względu na subtelną estetykę wspaniale uzupełni łazienkę w kobiecym stylu.

Motyle - wymiary
Średnica 42 cm
Wysokość 55 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tkanina