Kosz na bieliznę Infinity – subtelny design i przechowywanie w łazience

Segregowanie brudnej odzieży to temat, który wciąż powraca w rodzinnych sprzeczkach. Podczas gdy jedni starają się utrzymać porządek, inni rozrzucają ubrania gdzie popadnie i zapominają, do czego służy pralka. Jak temu zaradzić? Wstaw do łazienki kosz na bieliznę Infinity, a każdy domownik chętnie z niego skorzysta.

W Twojej łazience brakuje wolnego miejsca, więc musisz łączyć dobry design z praktycznym użytkowaniem? Kosz na pranie spełni Twoje oczekiwania z nawiązką. Wytrzymałe tworzywo sztuczne zachowa doskonały stan pomimo wilgoci panującej w łazience. Uchwyty ułatwią Ci przenoszenie kosza, a zamykana pokrywa nie dopuści do rozprzestrzeniania się zapachu nieświeżych ubrań. Plastikowy kosz na bieliznę Infinity jest bezpieczny dla zawartości – otwory wentylacyjne zapobiegają zawilgoceniu, a gładkie ścianki nie uszkodzą delikatnych tkanin.

Prostokątny pojemnik na pranie to oszczędność miejsca – bez problemu wsuniesz go pomiędzy pralkę a ścianę albo umieścisz pod zabudową łazienkową. Planujesz wystrój w stylu skandynawskim? W takim razie kosz na bieliznę Infinity z pewnością trafi w Twój gust. Jasna kolorystyka, z szarymi i różowymi piórami, idealnie wpasuje się w prostolinijną estetykę scandi.

Infinity - wymiary
Długość 44 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 90 cm
Pojemność 60l
Waga 1.406 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne