Kosz na pranie Madera – przechowywanie w dobrym stylu

Najbardziej użyteczne elementy wyposażenia to te o uniwersalnym zastosowaniu, gdyż możesz z nich korzystać na wiele odmiennych sposobów. Ten szary kosz na pranie jest pojemny, niebywale praktyczny, a do tego prezentuje się na tyle szykownie, że nie musisz go zabudowywać lub chować we wnętrzu szafy.

Kosz na pranie Madera wykonany jest z wytrzymałego tworzywa gwarantującego mu długą żywotność. Zdobny charakter pojemnika podkreśla jego okrągły kształt, który dodaje mu lekkości i finezji. Jego szare zabarwienie wpisuje się w obowiązujące trendy.

Układ splotów przywodzi na myśl wiklinę, która aktualnie przeżywa swoje odrodzenie. Z tą tylko różnicą, że jest ona materiałem dosyć kruchym, podczas gdy ten dekoracyjny kosz na pranie nawet, gdy będzie intensywnie eksploatowany, nie straci swoich walorów użytkowych oraz wizualnych.

Ten kosz do przechowywania możesz ustawić w łazience, sypialni, salonie, a także dziecięcym pokoju. Z tak atrakcyjnym wyglądem nie musi służyć jedynie do przechowywania bielizny. Możesz stworzyć z nim gustowną aranżację, a przy okazji wykorzystać go jako skrytkę na zabawki czy drobiazgi bliskie Twojemu sercu.

Madera - wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 50 cm
Waga 1.32 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne