Komplet 3 garnków Day by Day – gotuj smacznie i z przyjemnością!

Lubisz gotować i potrzebujesz nowych garnków? A może przygotowywanie jedzenia nie jest Twoją mocną stroną i starasz się spędzać w kuchni jak najmniej czasu? W obu przypadkach polecamy komplet 3 garnków Day by Day, który sprawdzi się w każdym domu.

Naczynia wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10, czyli materiału niezwykle odpornego i gładkiego. Odpowiednio ukształtowane dno dobrze magazynuje ciepło i równomiernie je rozprowadza, dzięki czemu jest to bardzo uniwersalny zestaw garnków, który nadaje się do kuchenek każdego typu (indukcyjnych, gazowych, ceramicznych i elektrycznych). Zaokrąglony kształt ułatwia mieszanie potrawy i mycie garnka, a wewnętrzna skala odmierza ilość składników. Duże uchwyty przydają się, gdy chcesz przesunąć lub przenieść pełne naczynie. Każdy garnek ma idealnie dopasowaną pokrywę z otworem do odprowadzania pary, dzięki czemu gotujesz krócej, bo nie dochodzi do zbędnych strat ciepła.

Zestaw garnków ze stali nierdzewnej to trafiony zakup do małej kuchni – trzy garnki o zróżnicowanej pojemności (2,35 l, 3,25 l, 5,6 l) wystarczą do ugotowania pełnego obiadu składającego się z zupy i drugiego dania. Komplet garnków to dobry pomysł na prezent, np. dla nowożeńców lub na parapetówkę.

Wymiary
Pojemność 2,35/3,25/5,6l
Waga 4.5 kg
Do pobrania