Komplet garnków Fine Gerlach - czas coś ugotować

Jeżeli podczas gotowania lubisz używać najlepszych naczyń i narzędzi to z pewnością ten komplet garnków Ci podpasuje. Garnki z najlepszej jakości stali nierdzewnej posłużą Ci przez lata i nigdy nie zawiodą. Przy nich możesz dojść do mistrzostwa w gotowaniu, zachwycając przy tym swoich bliskich.

Nie bez powodu wymoślono przysłowie "przez żołądek do serca". Oszałamiająco pyszne potrawy potrafią wzbudzić wiele emocji i endorfin, które przekładają się na nasze samopoczucie dlatego tak ważna jest smaczna i zróżnicowana dieta. Przekonaj się, że gotowanie wcale nie jest trudne i nudne. Szczególnie, kiedy używa się dobrych narzędzi w kuchni. Komplet garnków Fine marki Gerlach to gwarancja pomyślności w kuchni. Z dodatkiem odrobiny chęci może powstać coś na prawdę pysznego.

Komplet garnków Fine jest kompletnym zestawem zarówno dla początkującego kucharza jak i bardziej doświadczonego. Zawiera 4 garnki wraz z pokrywami: o średnicy 16cm-1,5l, o średnicy 18cm-2l, o średnicy 20cm-2,5l oraz o średnicy 24cm-5l. Cały zestaw możesz używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych oraz w piekarniku.

Wymiary
Długość 52,5 cm
Szerokość 26,5 cm
Średnica 16/18/20/24 cm
Wysokość 19,5 cm
Pojemność 1,5l/2l/2,5l/5l
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.