KLASYCZNY WZÓR W PARZE Z NOWOCZESNYM DESIGNEM 

Inspirują Cię nowoczesne technologie, a przy tym jesteś wielbicielem klasyki wzornictwa? KOLEKCJA MORENO to połączenie tradycyjnej formy z lat 60. z mocnym tworzywem sztucznym. Krzesła nawiązują do modeli thonetowskich, które znane były jako klasyczne krzesła barowe. Charakterystycznym elementem jest plecionka wiedeńska, która zdobi siedzisko i tym samym dodaje krzesłom elegancji. Dodatkowo dzięki swojej ażurowej budowie pozwala na swobodną cyrkulację powietrza podczas długiego siedzenia. Ażurowe wykończenie pozwala również na szybkie pozbycie się np. wody z siedziska. 

 

KRZESŁO BAROWE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO O WIELU ZALETACH

KRZESŁO BAROWE MORENO to mebel wyprodukowany w całości z wytrzymałego tworzywa. Technologia ta pozwoliła stworzyć dopracowaną formę z ciekawym klasycznym oparciem i szczegółową plecionką. Oprócz wysokiej odporności mechanicznej materiał jest niezwykle łatwy w czyszczeniu na mokro. Dodatkowo krzesła barowe są lekkie i posiadają funkcję sztaplowania, dzięki czemu z łatwością złożysz je w stos gdy nie będą potrzebne. Wszystko to pozwala na komfortowe użytkowanie ich zarówno jako krzesła barowe do kuchni i jadalni, jak i przestrzeni publicznych, restauracji i barów. Aby stworzyć jednolitą aranżację, dobierz także krzesło Moreno, a także ciekawe krzesła z kolekcji Antonio. 

 

KRZESŁO BAROWE MORENO TO MIĘDZY INNYMI:

  • krzesło barowe z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenia i łatwego w czyszczeniu
  • modna plecionka wiedeńska, która podkreśla związek z klasyką designu
  • solidne, trwałe i łatwe w pielęgnacji na mokro tworzywo sztuczne
  • subtelna forma, która jest lekka wizualnie i fizycznie
  • hoker z oparciem w stylu boho, prowansalskie i retro 
  • krzesła barowe się sztaplują - łatwe przechowywanie

 

Could not load //orbitvu.co/share/Xr4NxYAGarxKy2DZQd3JXT/4832760/360/iframe?width=auto&height=auto&content2=yes&partial_load=yes