Krzesło Kerry Bis – solidność i wygoda w klasycznej jadalni

Urządzasz salon w stylu klasycznym i jesteś na etapie projektowania części jadalnianej? Jeśli tak, z pewnością potrzebujesz tradycyjnych krzeseł wykonanych z solidnych materiałów. Jeśli chcesz, by meble prezentowały wysoką jakość i podkreślały powagę aranżacji, wybierz drewniane krzesło Kerry Bis.

Ten model można z powodzeniem nazwać konserwatywnym – cztery drewniane nogi razem z tapicerką z ekoskóry tworzą ponadczasową konstrukcję, która zawsze będzie mile widziana w klasycznych wnętrzach. Całość jest utrzymana w jednolitej tonacji kolorystycznej, dzięki czemu krzesło Kerry Bis z łatwością dopasuje się do stołu oraz innych mebli w pomieszczeniu. Tradycyjny charakter mebla wyraża się także poprzez jego funkcjonalność – grube siedzisko i pełne oparcie pozwalają na przyjęcie wygodnej pozycji, zaś gładka tapicerka ułatwia utrzymanie krzesła w czystości.

Ten model polecamy zestawić z drewnianym stołem na czterech nogach – prosty zestaw jadalniany warto urozmaicić lnianym obrusem i tradycyjnym świecznikiem. Klasyczne krzesło ze skórzaną tapicerką sprawdzi się również poza przestrzenią domową, np. w gabinecie, poczekalni i restauracji.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło o ciekawej i nowoczesnej formie.
• Nogi krzesła wykonane z litego drewna w kolorze wenge.
• Siedzisko i oparcie wykonane z ecoskóry w kolorze ciemego brązu.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania.
Wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 95 cm
Waga 6.3 kg
Do pobrania