Krzesło MN-SC – eleganckie krzesło do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu

Dlaczego tak wiele ludzi jest miłośnikiem wnętrz urządzonych w klasycznym stylu? Wystarczy spojrzeć na krzesło MN-SC, aby natychmiast zauroczyć się w głębokim kolorze ciemnego orzecha oraz ozdobnej tapicerce znajdującej się na siedzisku oraz oparciu. Taki mebel czyni wyjątkowym każde spotkanie odbywające się w salonie lub jadalni. Przekonaj się o tym sam!

Nawet najbardziej wysmakowane wyposażenie mieszkania musi być wygodne, o ile zależy Ci na tym, aby z niego regularnie korzystać, a nie traktować jako ozdobę pomieszczenia. Zastanawiasz się, gdzie takie zdobyć? To proste! Zdecyduj się na solidne krzesło MN-SC, które nie dość, że prezentuje się stylowo, to dzięki tapicerskiemu obiciu jest ono komfortowe w użytkowaniu.

Z czym zestawić wygodne krzesło MN-SC? Wygląda ono doskonale w salonie urządzonym w klasycznym stylu, gdzie dominują ciemne barwy. Krzesło wypadnie świetnie w połączeniu z bogato wykończonym stołem lub łatwą w kolorze ciemnego dębu. Produkt możesz wybrać w czterech wariantach kolorystycznych.


Cechy szczególne mebla:
• Stylowe krzesło do jadalni i salonu
• Stelaż drewniany w kolorze orzech ciemny
• Tkanina na siedzisku i oparciu
• Krzesło do samodzielnego montażu
Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 96 cm
Do pobrania