Krzesło MN-SC – szlachetny wygląd ciemnego drewna

Spotkania z bliskimi przy jednym stole to wyjątkowe okazje, a ich rangę warto zaakcentować równie wyjątkowym wyposażeniem jadalni. W takim wypadku idealnie sprawdzi się krzesło MN-SC, którego stelaż posiada szlachetną barwę ciemnego orzecha. Na tle tego intensywnego koloru w efektowny sposób kontrastują oparcie i siedzisko pokryte jasną tapicerką. Produkt jest dostępny w czterech kolorach – sprawdź, który przypadnie Ci najbardziej do gustu.

Jadalnia lub salon są to zazwyczaj pomieszczenia, w których odbywają się ważne, rodzinne uroczystości, takie jak urodziny, chrzciny, rocznice ślubu. Warto, aby tłem dla tak doniosłych wydarzeń było eleganckie wyposażenie wnętrza. Jakie dokładnie? Zdecyduj się na niepowtarzalne krzesło MN-SC o finezyjnych kształtach i drewnianym stelażu, które prezentuje się efektownie na rodzinnych porterach.

Szukasz krzesła do salonu, które jest wykonane z wysokiej jakości materiałów? Stylowe krzesło MN-SC posiada drewniany stelaż, który czyni ten mebel trwałym i komfortowym w użytkowaniu. Siedząc przy stole będziesz czuć się pewnie, że masz pod sobą solidną konstrukcję.


Cechy szczególne mebla:
• Stylowe krzesło do jadalni i salonu
• Stelaż drewniany w kolorze orzech ciemny
• Tkanina na siedzisku i oparciu
• Krzesło do samodzielnego montażu