Krzesło COUNTRY Białe: Wzór Ogrodowej Szykowności

Zapraszamy do zapoznania się z krzesłem COUNTRY w kolorze białym, które swoim designem nawiązuje do klasycznej elegancji ogrodowych mebli. Ażurowe siedzisko, przypominające wzory rattanu, oraz skrzyżowane oparcie nadają temu krzesłu nie tylko wyjątkową lekkość wizualną, ale także wygodę użytkowania. Idealne połączenie prostoty z podmiejskim stylem sprawia, że krzesło COUNTRY jest doskonałym uzupełnieniem zarówno klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych przestrzeni. Dodatkowo, możliwość sztaplowania krzeseł stanowi praktyczne rozwiązanie dla oszczędzania przestrzeni.

  • Design inspirowany naturą: Ażurowe siedzisko i skrzyżowane oparcie przypominające rattan dodają krzesłu subtelnej elegancji.
  • Praktyczne i stylowe: Biała kolorystyka oraz możliwość sztaplowania krzeseł ułatwiają dopasowanie do różnych wnętrz i aranżacji.
  • Wytrzymałe materiały: Wykonanie z polipropylenu gwarantuje długotrwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Krzesło COUNTRY w kolorze białym to więcej niż tylko mebel - to wyrazisty element dekoracyjny, który wprowadzi do Twojego domu atmosferę letniego, podmiejskiego relaksu. Doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, będąc idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie połączenie funkcjonalności z ponadczasowym stylem.

Specyfikacja:

Wymiary: wys. 87 cm / szer. 40,5 cm / gł. 51,5 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 46 cm
Siedzisko: szer. 40,5 cm / gł. 41,5 cm
Oparcie: wys. 42 cm / szer. 46,5 cm
Rozstaw nóg: przód szer. 44 cm / tył. szer. 40 cm / gł. 44,5 cm / wys. 43 cm
Wysokość do listwy pod siedzeniem: 35 cm
Listwa pod siedzeniem: szer. 2 cm
Możliwość sztaplowania: tak
Wymiary opakowania: 50 cm / 69 cm / 121 cm.