Dodaj koloru swojemu mieszkaniu, dzięki barwnemu krzesłu Mila

Krzesło Mila Velvet to połączenie klasycznego designu z modną, współczesną kolorystyką. Można postawić je w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, biurze. Będzie pasować do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, retro i glamour. Stanowi ładny barwny akcent nad całością.

Krzesło jest jednocześnie proste i ozdobne. Funkcjonalne i wygodne dzięki dobrze wyprofilowanemu oparciu i dość szerokiemu siedzisku. Jego ozdobę stanowi estetycznie przeszyta tkanina obiciowa, jaką jest aksamit. Zarówno w reprezentacyjnym salonie jak i kameralnym kąciku wypoczynkowym, prezentuje się świetnie.

Stelaż krzesła zrobiony jest z lakierowanego metalu. Dzięki długim nóżkom nadaje meblowi smukłości. Krawędzie siedziska i oparcia są delikatnie zaokrąglone. Na aksamitnym obiciu widać ozdobne przeszycia w kształcie kwadratów. Obicie ma kolor curry, a stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 86 × 49 × 45 × 45 × 41 cm.

Będzie pasować zarówno do wystroju, w którym dominuje jasne drewno i biel, jak i całkiem ciemnych mebli i grafitowo- czarnych dodatków. Ładnie komponuje się z szarością.

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 86 cm
Waga 5.2 kg
Do pobrania