Krzesło H-261 - potrzebne w każdym domu

Uniwersalny design to coś, na co zawsze warto postawić. Meble mające tę cechę przetrwają burzliwe czasy kształtowania się ulubionego stylu domowników. Dlaczego? Ponieważ pasują do wszystkiego. Przekonaj się o tym, zapraszając do swojego domu krzesło H-261.

To model o klasycznej podstawie z czterema nogami. Wykonano je ze stali poddanej chromowaniu zapewniającemu dekoracyjny połysk. Na tym solidnym stelażu mocuje się część górną z siedziskiem i lekko wygiętym oparciem. Obito je wysokiej klasy skórą ekologiczną, którą wyróżnia łatwe czyszczenie, wytrzymałość na intensywne użytkowanie oraz ponadczasowa elegancja. Podkreślają ją poprzeczne przeszycia na siedzisku.

Całość wygląda niezwykle solidnie, schludnie i smukle. Postaw to nowoczesne krzesło w grupie kilku wokół stołu lub przy biurku i przekonaj się ile ponadczasowej elegancji wnoszą do pomieszczenia. Spokojna kolorystyka siedziska umożliwia użycie zarówno wzorzystych, jak i stonowanych dodatków - zasłon, firan, obrusu czy dywanu. Wymiary: wysokość krzesła: 96 cm, wysokość siedziska: 45 cm, szerokość siedziska: 40 cm, głębokość siedziska: 38 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło wykonane w nowoczesnym stylu.
• Podstawa krzesła: stalowa malowana w kolorze czarnym.
• Rodzaj tkaniny ekoskóra w kolorze czarnym.
• Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 40 cm
Głębokość 38 cm
Wysokość 96 cm
Waga 6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble