Oryginalne i nowoczesne krzesło do jadalni i gabinetu

Krzesło Stoke jest uniwersalnym elementem wyposażenia. I bardzo ciekawym, ponieważ ten model to połączenie stabilnego i solidnego metalowego stelaża z delikatnym aksamitem obicia. Krzesło pasuje do aranżacji minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych. Pasuje zarówno do mieszkania w salonie, jadalni i gabinecie jak i do pokoju hotelowego lub niewielkiej kawiarenki.

Miły w dotyku aksamit i wyprofilowane wysokie oparcie to gwarancja twojego komfortu, odpoczynku dla kręgosłupa i zachęta to spędzenia na krześle Stoke chwil relaksu. W dodatku krzesło jest wytrzymałe, a materiał odporny na przetarcie, więc będzie Ci długo służyć.

Krzesło Stoke wykonane zostało ze sklejki, metalowego stelaża i tkaniny tapicerskiej – w tym przypadku jest to aksamit. Prosty model z profilowanym oparciem i wygodnym siedziskiem łagodzi miękkość materiału obiciowego. Kolorem krzesła Stoke jest uniwersalna czerń. Wymiary wynoszą: 44,5 × 88 × 42 cm.

Krzesło świetnie uzupełni wystrój minimalistycznego salonu z przewagą czerni. W innych wystrojach można zestawiać je z jasnymi lub białymi meblami na zasadzie kontrastu. Pasuje do mebli z metalowymi dodatkami.

Wymiary
Szerokość 44,5 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 88 cm
Waga 4.625 kg
Do pobrania