Krzesło Diego – tradycyjny styl, na którym możesz polegać

Wygoda powinna być Twoim priorytetem nie tylko przy urządzaniu sypialni czy części wypoczynkowej w salonie. Niech komfort towarzyszy Ci także w jadalni – dzięki temu być może łatwiej zgromadzisz całą rodzinę przy stole. Aby zapewnić wszystkim domownikom maksimum wygody, wykorzystaj krzesło Diego.

Masz dość twardych mebli, które skłaniają co najwyżej do szybkiego zakończenia posiłku? To krzesło wręcz zachęca do ucztowania – grube siedzisko i oparcie pokryte są tkaniną, co nadaje im odpowiednią miękkość. Łagodnie wyprofilowane oparcie sprawia, że z chęcią rozłożysz się wygodnie i zapomnisz o bólu pleców. Tapicerowane krzesło „ociepla” również wizerunek wnętrza, dzięki czemu przebywanie w nim cieszy nie tylko Ciebie, ale i Twoich gości. Przytulnym akcentem są również toczone nóżki z drewna bukowego, które podkreślają solidność oraz tradycyjny styl mebla.

Ze względu na neutralną kolorystykę drewniane krzesło Diego dość łatwo wkomponujesz w dotychczasowy wystrój (np. skandynawski, klasyczny, angielski), bez dokonywania radykalnych zmian. Idealnym dopełnieniem aranżacji będzie masywny drewniany stół, choć tapicerowane krzesło może służyć również do wypoczynku w sypialni lub pokoju gościnnym.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło tapicerowane.
• Stelaż wykonany z litego drewna bukowego.
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 47 cm
Wysokość 99 cm
Waga 6 kg
Do pobrania