Krzesło dziecięce Caudry różowe

Krzesło dziecięce w kolorze różowym jest idealne dla małej dziewczynki, która uwielbia ten kolor. Wykonane z profilowanego plastikowego siedziska i metalowych nóżek. Podstawą krzesła są cztery nogi w tym samym kolorze. Krzesło wymaga prostego montażu, który polega jedynie na przykręceniu nóg do siedziska. Może utrzymać ciężar do 60 kg.

Przedstawiamy najlepsze rozwiązanie do siedzenia dla Twojej małej księżniczki! Fotel Caudry jest idealny do sypialni każdej młodej dziewczyny. To stylowe i kapryśne krzesło ma żywy różowy kolor, dając idealny dotyk zabawności i zachwytu. Starannie wykonane z wyprofilowanego plastikowego siedziska i metalowych nóg krzesełko będzie służyć przez całe dzieciństwo Twojej małej pociechy. Dzięki maksymalnemu obciążeniu 60 kg, przetrwa nawet nastoletnie imprezy z okazji Dnia Dziecka! 

Dostarczany jest również wstępnie zmontowany - tylko cztery nogi wymagają przykręcenia - więc nie będziesz miał problemu z przygotowaniem go do użytku w ciągu kilku minut. Spraw, by jej pokój był jeszcze bardziej wyjątkowy z krzesłem Caudry - nie znajdziesz drugiego takiego egzemplarza!

Jakie zalety oferuje krzesło Caudry?

  • Krzesło wykonane jest z profilowanego plastikowego siedziska i metalowych nóżek.
  • Podstawą krzesła są cztery nogi.
  • Wymaga prostego montażu wymagającego przykręcenia nóg do siedziska. 
  • Maksymalne obciążenie krzesła 60 kg. 

 

Wymiary
Szerokość 35,7 cm
Wysokość 58,5 cm
Do pobrania