Krzesło obrotowe Antara – towarzysz codziennej nauki

Zatroszcz się o prawidłową postawę ciała swojego dziecka. Ciągle nachylone nad biurkiem i ławą nabawi się wady kręgosłupa. Aby temu zapobiec stwórz mu komfortowe miejsce do nauki, w którym postawisz krzesło obrotowe Antara.

Idealne krzesło do pokoju ucznia to te, które ma wygodne, zabudowane oparcie, stałe podłokietniki oraz miękkie siedzisko. Te trzy cechy znacząco podnoszą komfort podczas nauki na każdym jej etapie. Jeżeli do tego krzesło biurowe ma funkcję regulacji wysokości oparcia oraz głębokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego, to wpisze się w wymagające gusta dziecka i rodzica. Pięcioramienna nylonowa podstawa jezdna sprawnie porusza się na miękkim dywanie i silikonowej macie. Twoje dziecko lubi designerskie dodatki? Z pewnością doceni modny wzór w rośliny, nadruki lub ostrzeżenia budowlanego.

Funkcjonalne i wygodne – takie jest krzesło do pokoju ucznia Antara. Długie godziny nad pracą domową oraz projektami z plastyki staną się przyjemniejsze, dzięki wydzielonemu miejscu pracy

Antara - wymiary
Szerokość 56,5 cm
Głębokość 56,5 cm
Wysokość 98,5-116,5 cm
Waga 11.4 kg
Do pobrania