Modny design i przyjemna dla oka kolorystyka do twoich wnętrz

Linea Velvet to krzesło, które designem nawiązuje do tradycyjnych rozwiązań, ale wykonanie jest nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami. Może stać w salonie, sypialni, gabinecie ,sali reprezentacyjnej, a nawet kawiarni. Jest eleganckie i łatwo dopasować je do różnych aranżacji. Pasuje do nowoczesności, klasyki i retro.

Krzesło jest stabilne i bardzo wygodne, w czym zasługa miękkiego siedziska i stabilnego oparcia, dzięki czemu siedzimy komfortowo. Przyjemnego wrażenia dopełnia gładki aksamit, użyty do obicia mebla. Delikatny połysk dodaje szlachetnego wyglądu całości.

Stelaż krzesła Linea Velvet jest stabilny, mocny, metalowy. Pomalowany został proszkowo. Siedzisko obite jest gładkim materiałem na zewnątrz, wewnątrz na oparciu widzimy ozdobne przeszycia – romby, które niezwykle podnoszą atrakcyjność wizualną mebla. Kolor tkaniny to piękny odcień granatu a stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 82 × 48 × 44 × 59 × 43 cm.

Ze względu na fason i kolor krzesło łatwo dopasować do wnętrz. Komplet takich samych krzeseł stworzy ciekawą aranżację w salonie. Ładny efekt dadzą zasłony w takim samym lub podobnym kolorze.