Krzesło H-623 – creme de la creme klasyki wzornictwa

Śnieżna biel wydaje Ci się za zimna i zbyt surowa? Urządź mieszkanie w kremowym kolorze, który zawiera domieszkę żółci, dzięki czemu wnętrze nabiera ciepła i domowego charakteru. Meblując takie mieszkanie, zwróć uwagę na krzesło H-623. Będzie ono znakomitym meblem w nowoczesnym stylu, które uzupełni zarówno domowy, jak i biurowy, oszklony stół.

Model nadaje się nie tylko do prywatnego mieszkania, ale również miejsc publicznych czy o charakterze formalnym: do gabinetu, kawiarni czy poczekalni. W połączeniu z innymi odcieniami koloru kremowego stworzy elegancki efekt.

Miękkie, wypełnione pianką siedzenie oraz oparcie są obite łatwą w czyszczeniu i pielęgnacji ekoskórą. Kremowy stelaż oraz nogi krzesła wytworzone są z chromowanego metalu. Jeśli kremowa wersja tapicerki nie do końca Ci odpowiada, dostępne są też inne uniwersalne kolory: beżowy, biały, czarny oraz szary. To nowoczesne krzesło posiada wysoko zabudowane oparcie, które da ulgę zmęczonym plecom.

Proste krzesło ma wysokość całkowitą 90 cm. Siedzisko znajduje się na wysokości 45 cm. Jego szerokość wynosi 42, natomiast głębokość 41 cm. Mebel otrzymasz w częściach do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do biura,jadalni,kuchni i kawiarni
• Oparcie i siedzisko wykonane z ekoskóry
• Podstawa metalowa w kolorze kremowym
• Stabilna konstrukcja
• Krzesło do samodzielnego montażu
Wymiary
Szerokość 42 cm
Głębokość 41 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble