Krzesło dziecięce Petit – granatowe z białą podstawą

Idealne krzesło do pokoju dziecięcego to połączenie bezpieczeństwa, wygody, najnowszej jakości wykonania i atrakcyjnego designu. Wszystkie te cechy łączy w sobie krzesło dziecięce Petit w kolorze granatowym z białą podstawą. Uniwersalna, “marynarska” kolorystyka przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Wygodne krzesło z ergonomicznym siedziskiem i regulacją wysokości do wzrostu dziecka pomoże zadbać o prawidłową postawę podczas odrabiania lekcji.

Krzesło Petit posiada wygodne siedzisko tapicerowane wytrzymałym, granatowym tworzywem sztucznym. Podstawa krzesła w kolorze białym została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Miękkie kółka przystosowane są do ruchu zarówno po miękkiej wykładzinie, jak i twardej powierzchni (nie rysują parkietu). Krzesło przeznaczone jest do biurka o wysokości od 59 do 70 cm.

W ofercie BRW online znajdziesz krzesło Petit w kilku kolorach i wzorach do wyboru, również w wersji z czarną podstawą. Produkt został w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Wymiary
Szerokość 39 cm
Głębokość 39 cm
Wysokość 77 cm
Waga 9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.