Krzesło dziecięce Petit – wzór w kolorowe sówki

Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo Twojego dziecka, a jednocześnie spraw, by jego pokój był miłym, przytulnym i estetycznym miejscem! Z pewnością pomoże Ci w tym krzesło dziecięce Petit z możliwością regulacji wysokości do wzrostu dziecka. Cechą wyróżniającą nasze krzesło jest uroczy wzór tkaniny tapicerskiej w kolorowe sówki. Nowoczesne krzesło posiada ergonomiczne siedzisko i wygodne oparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy podczas nauki i pracy.

Krzesło dziecięce Petit posiada stabilną pięcioramienną podstawę z podnóżkiem z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Model przystosowany do wysokości biurka od 70 cm do 82 cm. Miękkie stopki krzesła nie rysują powierzchni, dlatego mogą być użytkowane zarówno na parkiecie, jak i wykładzinie.

Krzesło dziecięce Petit dostępne jest w sklepie Black Red White online w kilku wersjach kolorystycznych. Krzesło Petit to produkt polski, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możesz cieszyć się jego funkcjonalnością przez lata.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 82 cm
Waga 8 kg
Do pobrania