Fotel Biurowy Lili - Idealny mebel do pokoju Twojego malucha

Fotel biurowy Lili w uroczym różowym kolorze to nie tylko mebel, lecz także przestrzeń pełna wygody i inspiracji. Stworzony z myślą o dzieciach, ten fotel obrotowy w nowoczesnym stylu wprowadza radość do pokoju dziecięcego, oferując jednocześnie praktyczne rozwiązania dla maluchów.

Funkcjonalność i estetyka spotykają się w solidnej metalowej podstawie z kauczukowymi kółkami, umożliwiającymi płynne przemieszczanie się bez ryzyka zadrapań na podłodze. A podłokietniki dodają komfortu podczas rysowania, pisania czy tworzenia wymarzonych opowieści. Fotel Lili jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swój kolor, ale również szczegóły, które go wyróżniają. Piękna różowa podstawa i wygodna tapicerka z eco skóry tworzą harmonijny duet, a maksymalne obciążenie wynoszące 80 kg sprawia, że fotel towarzyszy dziecku przez wiele lat.

Regulowana wysokość siedziska (44 - 54 cm) to innowacyjny detal, który dostosowuje się do rosnących potrzeb małego użytkownika. To miejsce, w którym dzieci mogą w pełni oddać się swoim pasjom, naukowym odkryciom czy kreatywnym zabawom, jednocześnie czując się wyjątkowo i komfortowo.

Przygotuj się na mądry wybór!

  • Fotel Lili w kolorze różowym to dekoracyjny element, który ożywi i rozświetli pokój dziecięcy.
  • Metalowa podstawa z kauczukowymi kółkami umożliwiają płynne i ciche przemieszczanie się, zapewniając swobodę ruchu.
  • Podłokietniki dodają komfortu i wygody podczas codziennego użytkowania.
  • Wykorzystanie trwałych materiałów takich jak metal i tapicerka z ekologicznej skóry.
  • Regulacja wysokości siedziska umożliwia dostosowanie fotela do zmieniających się potrzeb dziecka.