Fotel Q-033 - długotrwały komfort gry i pracy

Wygoda i odpowiednia pozycja ciała w czasie gry lub pracy biurowej to podstawa. Zadbaj o nią, wyposażając swoje wnętrza w potrzebne meble. Kluczowy będzie wybór biurka właściwej wysokości oraz wygodnego fotela. Szereg funkcjonalności pożądanych w czasie siedzącej pracy i rozgrywek oferuje fotel Q-033 marki Signal. Co wyróżnia ten model?

Przede wszystkim znakomity, funkcjonalny design. Fotel dysponuje komfortowym siedziskiem oraz profilowanym oparciem, które wspiera lędźwiową część kręgosłupa i podtrzymuje plecy. Model wyposażono również w system TILT, czyli tzw. mechanizm kołyskowy. Jego praca polega na połączeniu siedzenia z funkcjami podnośnika i podstawy. Dzięki niemu możliwe jest regulowanie wysokości fotela oraz zablokowanie go w takiej pozycji, która odpowiada indywidualnym potrzebom. Nie wstając z fotela można również dopasować odpowiednią wysokość oparcia. Podłokietniki dodatkowo zwiększają komfort użytkowania.

Q-033 to gamingowy fotel na kółkach dzięki którym zyskujesz większą mobilność. Trwałą tapicerkę z wysokiej jakości skóry ekologicznej bardzo łatwo się czyści. Wymiary: wysokość fotela: 116-126 cm, wysokość siedziska: 49-59 cm, szerokość fotela: 63 cm, głębokość fotela: 50 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Funkcja regulacji wysokości położenia siedziska
• Posiada funkcję TILT czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą.Dzięki temu możliwe jest ustawienie wysokości fotela, swobodne bujanie się oraz blokada w pozycji do pracy.
• Materiał: ekoskóra+tkanina membranowa.
• Szerokie,wygodne siedzisko.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Q-033 - wymiary
Szerokość 63 cm
Głębokość 50 cm
Wysokość 116-126 cm
Waga 16.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 49-59 cm
Funkcja mechanizm Tilt
Materiał obicia ekoskóra/tkanina membranowa