Klasyczny fotel biurowy Nero – w kolorze szarym

Szukasz krzesła biurowego, które pozwoli odciążyć Twój kręgosłup podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze? Wybierz ergonomiczny fotel biurowy Nero, ułatwiający utrzymanie prawidłowej postawy. Klasyczny design fotela sprawdzi się zarówno w firmowym biurze, jak i w domowej pracowni.

Krzesło biurowe Nero posiada nowoczesny mechanizm Tilt, który umożliwia kołysanie się siedziska, prz jednoczesnym zachowaniu prawidłowego podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Krzesło zostało wyposażone w miękkie podłokietniki z nakładką. Stabilna podstawa wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Miękkie kółka fotela nie rysują powierzchni, dzięki czemu może być użytkowany zarówno na parkiecie, jak i wykładzinie.

W ofercie Black Red White online znajdziesz fotel Nero także w innych wersjach kolorystycznych do wyboru (odcienie szarości i czerni). Fotele Nero to polskie produkty, tworzone z dbałością o najwyższą jakość wykorzystanych materiałów i wykończenia. Dzięki czemu możesz cieszyć się ich funkcjonalnością przez lata.

Nero - wymiary
Głębokość 40 cm
Wysokość 92-105 cm
Waga 14 kg
Do pobrania
Producent produktu:
ENTELO Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 40 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 49-62 cm