Krzesło metalowe OPAL

Aranżujesz przestrzeń przydomową i planujesz wydzielić sekcję wypoczynkową? Nie może w niej zabraknąć stolika oraz krzesła metalowego Opal. Wizualnie lekka forma kontrastuje z wykorzystanym materiałem.

Krzesło z zaoblonymi podłokietnikami zostało wykonane w całości z metalu. Lekka, ażurowa stylistyka siedziska i oparcia współgra z solidnym stelażem. Krzesło zostało dwukrotnie pomalowane aby zwiększyć odporność na korozję. Dzięki temu zabiegowi krzesło Opal pozostaje odporne na zmienne warunki atmosferyczne: duże nasłonecznienie, opady śniegu i deszczu.

Krzesło sztaplowane daje Ci możliwość włożenia jedno w drugie co oszczędzi miejsce i ułatwi ich przenoszenie. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 150 kg.

Zwróć uwagę na neutralną kolorystykę krzesła. Szary odcień dopasujesz zarówno do ciemnych, antracytowych stelaży stołów oraz drewnianych blatów.

Krzesło metalowe Opal to idealna propozycja do ogrodu, w którym może towarzyszyć Ci przez cały rok, niezależnie od pogody. Teraz pozostaje Ci tylko dobór stołu i zaproszenie znajomych na przyjęcie pod chmurką. 

Wymiary
Głębokość 70 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 102 cm
Do pobrania