Krzesło regulowane – komfort w zaciszu ogrodu

Przyszła wiosna, a Ty zabrałaś się za porządki w ogrodzie lub na balkonie? Po usunięciu zbędnych rzeczy zyskałaś miejsce na nowe meble? Ustaw w jego centrum regulowane krzesło ogrodowe, na którym będziesz mogła usiąść i odpocząć w blasku promieni słonecznych.

Za co lubimy meble ogrodowe? Za ich przemyślane, choć bazowe wzornictwo. Prosta konstrukcja krzesła do ogrodu zachwyca wysokim oparciem oraz ergonomicznym kształtem siedziska. Możesz wybrać dostosować mebel do swoich potrzeb dzięki podłokietnikom z pięciostopniową regulacją pozycji. Po grillu lub opalaniu na balkonie możesz złożyć krzesło i schować pod zadaszeniem lub w domku ogrodowym – nie zajmie dużo miejsca.

Ze względu na zastosowane drewno akacjowe krzesło możesz użytkować tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Pozostanie odporne na zmienne warunki pogodowe. Wytrzymałość krzesła jest równa 130 kg.

Krzesło do ogrodu możesz zestawiać z różnymi stołami. Polecamy także zestawić je z kompletem mebli ogrodowych Aria, który powiększą o dodatkowe miejsce.

 

Cechy szczególne mebla:
• Krzesło ogrodowe składane
• Możliwość regulacji oparcia w pięciu pozycjach
• Ergonomiczne wyprofilowane siedzisko i oparcie
• Krzesło wykonane z drewna akacjowego
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Wymiary
Głębokość 74 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 105 cm
Waga 11.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance