Krzesło TRIX - wyszukana przytulność

Nikt nie powiedział, że krzesła otaczające jadalniany stół lub biurko w gabinecie muszą być nudne i nijakie. To meble, które widujemy codziennie i używamy bardzo często. Warto zadbać o to, by poza swoją podstawową funkcją spełniały też role estetyczne. Jeśli takim założeniem kierujesz się w poszukiwaniach, przypadnie Ci do gustu krzesło TRIX. Co sprawia, że warto je mieć?

Przede wszystkim niecodzienny design nadający mu oraz całemu pomieszczeniu wytwornej i przytulnej zarazem elegancji. Siedzisko z rozszerzającym się ku dołowi oparciem wytapicerowano wysokiej jakości materiałem tekstylnym o pięknej kolorystyce. Pikowania tworzące kształt rombów dodatkowo wzmacniają konstrukcję i nadają jej elegancji. Wygodna góra łączy się z podstawą w postaci czterech metalowych nóg. Je również poddano tapicerowaniu tą samą tkaniną. Całość wygląda niezwykle oryginalnie i stylowo.

Jadalnia, gabinet, biuro, salon - jakiekolwiek miejsce wybierzesz, tam tapicerowane krzesło TRIX wniesie klasę, styl i nutkę przytulności. Dzięki stonowanej kolorystyce z łatwością dobierzesz pasujące do niego dodatki. Możesz posłużyć się również zasadą kontrastu i dać mu towarzystwo odważnych, zdobionych przedmiotów. Wymiary: wysokość krzesła: 88 cm, wysokość siedziska: 47 cm, szerokość siedziska: 46 cm, głębokość siedziska: 46 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Stylowe krzesło do jadalni i salonu
• Siedzisko i oparcie tapicerowane aksamitną tkaniną w kolorze szarym
• Charakterystyczne przeszycia tkaniny na oparciu
• Metalowy stelaż obity tkaniną aksamitną
• Krzesło do samodzielnego montażu
Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 49 cm
Wysokość 89 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania