Krzesło H-90 w barwie białej

Krzesło H-090 cechuje się nowoczesnym designem, dzięki czemu najlepiej nadaje się do modnych, współczesnych aranżacji, na które stawia w tej chwili większość klientów. Taki wystrój ceni się w przestrzeni mieszkalnej i użytkowej. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych. Sprawdzi się w jadalni, salonie, pokoju młodzieżowym, biurze, punktach usługowych, salach reprezentacyjnych. Jego atutem jest niekonwencjonalna estetyka oraz łatwość w utrzymaniu materiału obiciowego w czystości.

Mebel został wykonany z metalu i ekoskóry. Krzesło charakteryzuje się bardzo oryginalnym, modernistycznym designem. Zamiast tradycyjnych nóg ma podstawę w kształcie płozy. Ozdobą jest metalowy element na oparciu. Krzesło zapewnia stabilne oparcie dla pleców. Nie posiada podłokietników. Jego kolory to biały i chrom. Wymiary wynoszą: 102 × 48 × 43 × 43 × 45 cm.

Będzie pasować do modernistycznej jadalni w otoczeniu chłodnych barw, ale sprawdzi się też w większych pomieszczeniach biurowych. Doskonale skomponuje się z meblami z obiciem z ekoskóry, elementami metalowymi lub aluminiowymi.

.