Krzesło Nepo – siedzisko do skandynawskiego wnętrza

Czeka Cię urządzanie jadalni? Uwielbiasz estetykę scandi? Co powiesz na krzesło Nepo w stylu skandynawskim? Miękkie siedzisko zapewni wygodę podczas dłuższych posiedzeń przy stole, a oparcie ozdobione modnymi, poziomym szczebelkiem doda wnętrzu estetyki.

Prostota zawsze jest w modzie – tę znaną prawdę doskonale obrazuje uniwersalne wzornictwo modelu Nepo. Bezpretensjonalną, a jednocześnie dekoracyjną konstrukcję uzupełnia stonowana kolorystyka. Do wyboru masz 3 wybarwienia stelaża – możesz zdecydować się na ciepłą biel, odcień dąb sonoma lub dąb monastery . Warianty harmonijnie łączą się z dopasowaną tapicerką.

Stabilny stelaż z drewna bukowego to gwarancja trwałości i wytrzymałości. Z kolei miękkie siedzisko wypełnione pianką zachęca do odpoczynku i celebrowania posiłków w towarzystwie bliskich. Krzesło jest lekkie i ustawne, więc sprawdzi się nawet w niedużym kąciku jadalnym zaaranżowanym w salonie czy kuchni.

Prosta budowa krzesła Nepo przekłada się na łatwość w doborze stołu. Mebel pasuje nie tylko do stylu skandynawskiego, równie dobrze może stać we wnętrzu klasycznym albo nowoczesnym.